O Firmie Logisteam Electronic`s

Firma Logisteam Electronic`s

Urządzenia będące w naszej ofercie mają zastosowanie w urzędach, biurach oraz firmach, wszędzie tam gdzie ludzka praca ma kluczowe znaczenie. Oferowane przez nas przez nas urządzenia możemy podzielić na następujące grupy:

1.Urządzenia monitorujące oraz archiwizujące prace wykonywana za pomocą komputera -

KEYLOGGERY

Dzięki temu urządzeniu pracodawca jest w stanie sprawdzić miedzy innymi:
wydajność pracy pracownika
sposób wykorzystania przez niego komputera
wszelkie nieautoryzowane użycie komputera dla własnych potrzeb.

2. Urządzenia koordynujące procesy kontroli dostępu, kontroli zleceń, bezstykowej identyfikacji oraz systemy rejestracji czasu pracy.
Wszystkie oferowane przez nas produkty oznaczone są znakiem CE oraz posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.
Proponujemy pewne i sprawdzone rozwiązania za konkurencyjną cenę.

3. Elektroniczne (cyfrowe) sterowniki do maszyn przemysłowych .

Sterowniki do obsługi.
Tłoczników i siłowników hydraulicznych .
Silników krokowych
Silników liniowych
Czujników laserowych
Czujników krańcowych
Paneli sterowników

Precyzyjne części do maszyn według projektu CAD, projekty CAD również realizujemy według kompletnej dokumentacji.

Prosimy o pytania - podpowiemy i doradzimy.

Keyloggery

Idea powstania ...

Szanowni Państwo.
W dobie powszechnej komputeryzacji, ogromną część pracy w biurach, urzędach oraz różnego rodzaju firmach wykonuje się za pomocą komputera. Z jego pomocą dokonuje się płatności drogą internetową, rozwija sieć kontaktów, tworzy bazy danych, prowadzi korespondencje oraz wykonuje niezliczoną ilość innych równie ważnych czynności.

Komputer stał się niezbędnym narzędziem pracy praktycznie na każdym etapie funkcjonowania przedsiębiorstwa. Jednocześnie w momencie upowszechnienia się komputera jako narzędzia pracy, pojawiło się zagrożenie wykorzystania go przez pracowników do własnych nie związanych z pracą celu. Komputer w tym wypadku często staje się narzędziem rozrywki, surfowania po Internecie, prowadzenia korespondencji oraz korzystania z różnego rodzajów chatów.

Nie można zapomnieć również o przestępstwach, jakich pracownicy mogą dokonywać za jego pomocą między innymi :wyprowadzanie istotnych danych poza firmę. Z przeprowadzonych w 2003 badań E-mail rules, policies and practices survey, American Management Association, 2003, wynika, że pracownik pracujący za pomocą komputera poświęca średnio 1 godzinę 47 minut, na czynności nie związane z wykonywana przez niego pracą. Co więcej, 39% badanych zadeklarowało, że czynności związane z prowadzeniem poczty elektronicznej zajmują im więcej niż dwie godziny!

Ideą powstania naszych produktów było stworzenie urządzenia, które to w dyskretny sposób będzie monitorowało poczynania pracowników, osób decyzyjnych czy zwykłych domowników podczas pracy na komputerze. Urządzenia bez obsługowego, nie wymagającego dodatkowego oprogramowania, niezawodnego oraz pracującego ze wszystkimi systemami komputerowymi. Urządzenia, które nie będzie wykrywalne przez monitory oraz programy skanujące, a co najważniejsze dane zapisane w urządzeniu nie dostaną się w nie powołane ręce.

Zespół LogisTeam