REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO LOGISTEAM ELECTRONIC`S

1. Właścicielem sklepu internetowego jest Krzysztof Rucinski.
 2. Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym są wartościami brutto i zawierają podatek VAT.
3. Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu. Przyjęcie zamówienia będzie potwierdzane telefonicznie. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić telefonicznie, nie będą realizowane.
4. Klienci będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną lub telefonicznie.
5. Zamówień, które już jest realizowane nie można anulować.
6. Złożenie zamówienia przez Klienta oznacza akceptację niniejszego regulaminu, akceptację warunków dostaw oraz wszelkich zastrzeżeń zawartych w regulaminie sklepu.
 7. Zastrzegam sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwość. 
8. Przed dokonaniem zakupu konieczne jest potwierdzenie dostępności produktu. W przypaku braku kontaktu telefonicznego, e-mailowego bądź przez komunikator internetowy - nie uwzględniamy skarg i zarzaleń.
9. W przypadku braku dostępności towaru, Klient zostanie poinformowany o przewidywanym terminie dostępności.
 10.  zastrzegam sobie możliwość zmian cen towarów, których w chwili zamówienia nie posiada na magazynie, zmiany te będą konsultowane z Klientem.
11. Zamówiony towar zostanie wysłany do Klienta w terminie do 48 godzin od momentu telefonicznego potwierdzenia zamówienia - dotyczy towaru będącego na stanie magazynu.
12. Do każdej przesyłki dołączona jest paragon bądź faktura, gwarancja oraz niezbędne instrukcje i certyfikaty.
13. Należność za zamówiony towar Klient reguluje:
- przy odbiorze u Kuriera (max. wartość zamówienia realizowanego za pobraniem to 5000 PLN).
- przelewem na konto (przedpłata).
 14. Istnieje możliwość osobistego odbioru towaru .
15. Towar dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej .
16. Moment odbioru przesyłki od kuriera przez Klienta jest zawarciem umowy sprzedaży ze sklepem internetowym.
 17. Klient jest zobowiązany do wykonania wszelkich aktów staranności związanych z odbiorem towaru, pod rygorem utraty wszelkich roszczeń. W szczegółności Klient powinien w momencie odbioru sprzętu od kuriera przy kurierze dokonać oględzin sprzętu oraz pudła i wtedy podpisać list odbioru. W przypadku stwierdzenie uszkodzeń mechanicznych opakowania bądż sprzętu Klient powinien zareklamować usługę kuriera oraz niezwłocznie powiadomić o tym wlasciciela sklepu. Brak zgłoszenia będzie skutkował utratą wszelkich roszczeń. 
18. Oferta obowiązuje na terenie Polski.
19. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie będą przepisy polskiego prawa cywilnego.
 20. Wlasciciel strony zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą 'O ochronie danych osobowych'. Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
21. Autorzy serwisu www.Logisteam.pl dołożyli wszelkich starań, aby prezentowane informacje były prawdziwe i aktualne, jednak nie mogą tego zagwarantować. Dlatego wszelkiego rodzaju błędy nie mogą być podstawą roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z naszym działem handlowym.
 22. W przypadku uszkodzenia zakupionego sprzętu, klient jest zobowiązany do dostarczenia sprzętu do serwisu wlasciciela sklepu na własny koszt, chyba że zaznaczono inaczej lub sprzęt jest objety gwarancją producenta.
23. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art.10 ww ustawy.
Towar powinien być zwrócony w komplecie (pudełka, kable, sterowniki, etc.) oraz nie nosić śladów używania. Należność za zwrócony towar zostanie przekazana na konto bankowe w formie przelewu w terminie 14 dni od daty przyjęcia towaru na magazyn.
24. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Handlowego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).