Proffesional Hardware Keylogger Last Update 24.03.2020
pzycisk1 HomePage - Logisteam.pl Company Logisteam keylogger radiocontrol keylogger PS/2 Keylogger USB shop Contact przycisk9
button1 keylogger PS/2 Keylogger USB keylogger radio
bel1
ENSolarX
PV Inverter WiFi (PV Monitoring)
Keyloggery PS/2
Podsłuchy na port PS/2
Keyloggery USB
Podsłuchy na port USB
Keyloggery w klawiaturze
Podsłuchy wbudowane w klawiaturę
Keyloggery Radiowe
Podsłuchy Wi-Fi
Czujniki Laserowe
Czujniki Laserowe do systemów alarmowych
Regulamin
Regulamin strony
 
Należy pamiętać ze używanie Keyloggera do odczytywania cudzej korespondencji, przechwytywania haseł dostępu do stron WWW , skrzynek pocztowych lub pozyskiwanie w ten sposób jakichkolwiek innych poufnych informacji , jest przestępstwem w świetle polskiego prawa (art. 267 k.k.)...
 

Valid HTML 4.0 Transitional


Keylogger USB

To nowoczesne, wysokiej jakości urządzenie monitorujące, obsługujące klawiatury z interfejsem USB, działa na zasadzie identycznej jak jego starszy brat keyloger K2B3 PS/2.

keylogger radiocontrol

Wygląd urządzenia przedstawiono powyżej, Keylogger USB dostępny jest w dwóch konfiguracjach pamięci: 4 MB oraz 2 MB , wytwarzamy również keyloggery USB wbudowanie w klawiatury.
Na życzenie klienta możliwe jest wbudowanie urządzenia we własną klawiaturę celem nie wzbudzania podejrzeń Standardowo urządzenia oferowane S.A. w klawiaturach Logitech (obrazek po prawej stronie)

Jak działa sprzętowy Keylogger USB.

Sprzętowy Keyloger USB jest niewielkim urządzeniem zewnętrznym, podłączanym do gniazda klawiatury bądź tez w nią wbudowanym. Urządzenie to ma za zadanie zapisywać każdorazowo wciśnięty klawisz klawiatury tworząc tym samym w swej wewnętrznej pamięci kopie tekstu wstukiwanego za pomocą klawiatury. Tekst zapisywany w pamięci keyloggera jest w pełni czytelny, ponieważ keylogger USB łączy ze sobą zapisane w swej pamięci znaki tworząc z nich zdania. Wartym nadmienienia jest również fakt, iż urządzenie jest w wstanie rozpoznać używane przez użytkownika klawisze funkcyjne.
Swoje działanie zaczyna automatycznie. Wszystkie informacje są bezpiecznie przechowywane i nie ulegną skasowaniu po wyłączeniu komputera. Urządzenia nie można wykryć żadnym oprogramowaniem, ponieważ działa ono jako niezależne urządzenie a nie jako program. Posiada on własny procesor przechwytujący znaki z klawiatury. Sprzęt pracuje cały czas w tle nie powodując konfliktów z twoim komputerem, ponieważ nie wykorzystuje jego zasobów tj. pamięci, procesora, czy twardego dysku, pracuje niezależnie od konfiguracji sprzętowej, systemu operacyjnego i oprogramowania. Aktywacja menu następuje po wpisaniu hasła w każdym edytorze tekstu np. Wordpad czy tez notatnik. Po wpisaniu hasła w tej samej chwili urządzenie je rozpozna i wyświetli w edytorze menu z opcjami. Prosta obsługa polega na wybieraniu opcji z menu wciskając odpowiedni klawisz.

Get Adobe Flash player

Pamięć wewnętrzna Keyloggera USB.


Urządzenie USB posiada wewnętrzną pamięć niezależną w żaden sposób od komputera. W pamięci tej keylogger USB może przechowywać określaną ilości znaków przez dowolnie długi czas. Liczba znaków jest zależna od wielkości pamięci zastosowanej w urządzeniu.
Przykład wielkość pamięci = ilość wciętych klawiszy
2MB = 2000000 wciśniętych klawiszy = okres ok. 12 miesięcy intensywnego pisania za pomocą klawiatury ( w trybie pracy 8h w ciągu doby) Urządzenie dostępne jest z pamięcią wewnętrzną o pojemności: 4 MB- 2 MB

Sprzętowy Keylogger oferowany jest w dwóch wersjach ;

a) Keylogger USB wbudowany w klawiaturę W tej wersji firma Logisteam używa zawsze klawiatur posiadających wszelkie atesty oraz wykazujących się zgodnością z wymogami CE. Klawiatura po wmontowaniu urządzenia w żaden fizyczny sposób nie różni się od zwykłej klawiatury bez urządzenia.
b) Keylogger USB jako niezależne urządzenie zewnętrze wpinane w gniazdo klawiatury w komputerze pod które podłączona będzie klawiatura. Wygląd zewnętrzny ( jak bateria paluszka ).

Odczytywanie zapisywanych danych w keyloggerze USB


Odczytanie zapisanych danych jest bardzo proste, potrzebny do tego jest dowolny edytor tekstu: np systemowy wordpad czy notatnik. Po wpisaniu unikatowego hasła ukazuje się menu z listą dostępnych opcji. Dane można odtworzyć na każdym komputerze nie jest wymagany akurat ten komputer, na którym była używana.

Zastosowanie urządzenia oraz jego zalety.

1. Dyskretnie przechwytuje wciśnięte klawisze: e-maile, chaty, komunikatory, adresy WWW i więcej
2. Wbudowana pamięć jest w stanie przechowywać do ponad 500,000 naciśnięć klawiszy, co odpowiada około 200 stronom tekstu
3. Do działania nie wymaga żadnego oprogramowania.
4. Nie wykrywalny przez skanery programowe.
5. Bardzo łatwa instalacja tak jak zwykłej klawiatury
6. Nie musisz instalować czy też uczyć się obsługi żadnego dodatkowego oprogramowania oszczędzasz swój cenny czas.
7. Nie korzysta z żadnych zasobów sprzętowych komputera tj. pamięci, dysku, CPU tym samym nie zwalnia pracy jak też nie wpływa stabilność twojego komputera
8. Pracuje ze wszystkimi systemami operacyjnymi na PC, ponieważ działa niezależnie od oprogramowania-działa już po włączeniu komputera, więc przechwytuje nawet hasło do BIOS'u.
9. Niemożliwy do wykrycia przez skanery do wykrywania oprogramowania monitorującego.
10. W przeciwieństwie do programów monitorujących zachowanych danych nie da się usunąć przez nieautoryzowanego użytkownika.
11. Dane są całkowicie bezpiecznie przed pozyskaniem lub zmodyfikowaniem przez sieciowego intruza.
12. Nie jest możliwa ingerencja, czy jakakolwiek modyfikacja zapisanych informacji, a dodatkowo przechowywane dane są ZASZYFROWANE

Pamiętaj !!!
Monitorowanie pracownika bez jego wiedzy jest zabronione !
Za jakiekolwiek niedozwolone lub nieodpowiednie użycie keyloggera sprzedawca oraz producent nie ponosi odpowiedzialności !

loger
ENSolarX PV monitoring Wifi
Keylogger USB
Keylogger PS/2
Klawiatura Keylogger
RadioControl
Abs Filament