• -10%
  • Out-of-Stock
Keylogger Zewnetrzny gniazdo USB 2MB
search
  • Keylogger Zewnetrzny gniazdo USB 2MB

Keylogger Zewnetrzny gniazdo USB 4MB

221,11 zł
199,00 zł Zniżka 10%
Brutto

Keylogger SpyNet ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba dyskretnego monitorowania aktywności użytkownika na komputerze.
Urządzenie rejestruje każdy wciśnięty klawisz. Pamięć urządzenia 4 MB pozwala na rejestrację prawie 16000 stron A4 .

Color: Kremowy
Ilość
Out-of-Stock

keylogger SpyNet ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba dyskretnego monitorowania aktywności użytkownika na komputerze.
Urządzenie rejestruje każdy wciśnięty klawisz. Pamięć urządzenia 4 MB pozwala na rejestrację prawie 16000 stron A4 .

Urządzenie instaluje się pomiędzy klawiaturę, a komputer. Jego instalacja trwa kilka sekund. Swoje działanie zaczyna automatycznie. Wszystkie informacje są bezpiecznie przechowywane i nie ulegną skasowaniu po wyłączeniu komputera. Urządzenia nie można wykryć żadnym oprogramowaniem, ponieważ działa ono jako niezależne urządzenie a nie jako program.

Urządzenie posiada własny procesor przechwytujący znaki z klawiatury. Dane przechowuje w pamięci flash, pamięci nieulotnej.Oznacza to, że wszystkie informacje są bezpiecznie przechowywane i nie ulegną skasowaniu po wyłączeniu komputera.

Keylogger SpyNet pracuje cały czas w tle nie powodując konfliktów z twoim komputerem, ponieważ nie wykorzystuje jego zasobów tj. pamięci, procesora, czy twardego dysku, pracuje niezależnie od konfiguracji sprzętowej, systemu operacyjnego i oprogramowania.

Aktywacja menu następuje po wpisaniu hasła w każdym edytorze tekstu np. Wordpad czy tez notatnik.

Po wpisaniu hasła w tej samej chwili urządzenie je rozpozna i wyświetli w edytorze menu z opcjami.
Prosta obsługa polega na wybieraniu opcji z menu wciskając odpowiedni klawisz.

Animacja poniżej przedstawia przykład użycia uradzenia i odczytania pamięci. Jeśli nie widzisz animacji zainstaluj Flash Player

Get Adobe Flash player
keylogger USB