Proffesional Hardware Keylogger Last Update 24.04.2008
pzycisk1 HomePage - Logisteam.pl Company Logisteam keylogger radiocontrol keylogger PS/2 Keylogger USB shop Contact przycisk9
button1 keylogger PS/2 Keylogger USB keylogger radio
bel1
Keyloggery PS/2
Podsłuchy na port PS/2
Keyloggery USB
Podsłuchy na port USB
Keyloggery w klawiaturze
Podsłuchy wbudowane w klawiature
Keyloggery Radiowe
Podsłuchy Wi-Fi
Matetriały ABS
Material modelowy ABS do drukarek 3D
Program Partnerski
Program partnerski, otrzymasz 15% prowizji.
Regulamin
Regulamin strony
 
Należy pamiętać ze używanie Keyloggera do odczytywania cudzej korespondencji, przechwytywania haseł dostępu do stron WWW , skrzynek pocztowych lub pozyskiwanie w ten sposób jakichkolwiek innych poufnych informacji , jest przestępstwem w świetle polskiego prawa (art. 267 k.k.)...Urządzenia będące w naszej ofercie mają zastosowanie w urzędach, biurach oraz firmach, wszędzie tam gdzie ludzka praca ma kluczowe znaczenie. Oferowane przez nas przez nas urządzenia możemy podzielić na nastepujace grupy:

1.Urządzenia monitorujace oraz archiwizujące prace wykonywana za pomocą komputera -

KEYLOGGERY

Dzięki temu urządzeniu pracodawca jest w stanie sprawdzić miedzy innymi:
kropka1 wydajność pracy pracownika
kropka2 sposób wykorzystania przez niego komputera
kropka3 wszelkie nieautoryzowane użycie komputera dla własnych potrzeb.

2. Urządzenia koordynujące procesy kontroli dostępu, kontroli zleceń, bezstykowej identyfikacji oraz systemy rejestracji czasu pracy.
Wszystkie oferowane przez nas produkty oznaczone są znakiem CE oraz posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.
Proponujemy pewne i sprawdzone rozwiązania za konkurencyjną cenę.

3. Elektroniczne (cyfrowe) sterowniki do maszyn przemyslowych .

Sterowniki do obsługi.
kropka4 Tłocznikow i siłownikow hydraulicznych .
kropka5 Silnikow krokowych
kropka6 Silnikow liniowych
kropka7 Czujnikow laserowych
kropka8 Czujnikow krancowych
kropka9 Paneli sterownikow

Pecyzyjne czesci do maszyn wedlug projektu CAD, projekty CAD rowniez realizujemy wedlug kompletnej dokumentacji.

Prosimy o pytania - podpowiemy i doradzimy.

Keyloggery

Idea powstania ...

Szanowni Państwo.
W dobie powszechnej komputeryzacji, ogromną część pracy w biurach, urzędach oraz różnego rodzaju firmach wykonuje się za pomoca komputera. Z jego pomocą dokonuje się płatności drogą internetową, rozwija sieć kontaktów, tworzy bazy danych, prowadzi korespondencje oraz wykonuje niezliczoną ilość innych równie ważnych czynności.

Komputer stał się niezbędnym narzędziem pracy praktycznie na każdym etapie funkcjonowania przedsiębiorstwa. Jednocześnie w momencie upowszechnienia się komputera jako narzędzia pracy, pojawiło się zagrożenie wykorzystania go przez pracowników do własnych nie związanych z pracą celu. Komputer w tym wypadku często staje się narzędziem rozrywki, surfowania po Internecie, prowadzenia korespondencji oraz korzystania z różnego rodzajów chatów.

Nie można zapomnieć również o przestępstwach, jakich pracownicy mogą dokonywać za jego pomocą między innymi :wyprowadzanie istotnych danych poza firmę. Z przeprowadzonych w 2003 badań E-mail rules, policies and practices survey, American Management Association, 2003, wynika, że pracownik pracujący za pomocą komputera poświęca średnio 1 godzinę 47 minut, na czynności nie związane z wykonywana przez niego pracą. Co więcej, 39% badanych zadeklarowało, że czynności związane z prowadzeniem poczty elektronicznej zajmują im więcej niż dwie godziny!

Ideą powstania naszych produktów było stworzenie urządzenia, które to w dyskretny sposób będzie monitorowało poczynania pracowników, osób decyzyjnych czy zwykłych domowników podczas pracy na komputerze. Urzadzenia bez obsługowego, nie wymagającego dodatkowego oprogramowania, niezawodnego oraz pracującego ze wszystkimi systemami komputerowymi. Urządzenia, które nie będzie wykrywalne przez monitory oraz programy skanujące, a co najważniejsze dane zapisane w urządzeniu nie dostaną się w nie powołane ręce.

Zespół Logisteamloggery
Keylogger USB
Keylogger PS/2
Klawiatura Keylogger
RadioControl
Abs Filament


Valid HTML 4.0 Transitional

RadioControl K2B3 USB O Nas Kontakt Sklep 3D Printers