Proffesional Hardware Keylogger Last Update 24.03.2020
pzycisk1 HomePage - Logisteam.pl Company Logisteam keylogger radiocontrol keylogger PS/2 Keylogger USB shop Contact przycisk9
button1 keylogger PS/2 Keylogger USB keylogger radio
bel1
Keyloggery PS/2
Podsłuchy na port PS/2
Keyloggery USB
Podsłuchy na port USB
Keyloggery w klawiaturze
Podsłuchy wbudowane w klawiaturę
Keyloggery Radiowe
Podsłuchy Wi-Fi
Czujniki Laserowe
Czujniki Laserowe do systemów alarmowych
Regulamin
Regulamin strony
 
Należy pamiętać ze używanie Keyloggera do odczytywania cudzej korespondencji, przechwytywania haseł dostępu do stron WWW , skrzynek pocztowych lub pozyskiwanie w ten sposób jakichkolwiek innych poufnych informacji , jest przestępstwem w świetle polskiego prawa (art. 267 k.k.)...
 

Valid HTML 4.0 Transitional


Chcąc jak najbardziej przybliżyć Państwu cechy Keyloggera K2B3, dołączamy krótką informacje na temat jego działania oraz niewątpliwych korzyści, jakie wypływają z jego użytkowania.

Get Adobe Flash player


Jak działa K2B3.

Sprzętowy Keylogger K2B3 jest niewielkim urządzeniem zewnętrznym, podłączanym do gniazda klawiatury bądź tez w nią wbudowanym. Urządzenie to ma za zadanie zapisywać każdorazowo wciśnięty klawisz klawiatury tworząc tym samym w swej wewnętrznej pamięci kopie tekstu wstukiwanego za pomocą klawiatury. Tekst zapisywany w pamięci keyloggera jest w pełni czytelny, ponieważ keylogger K2B3 łączy ze sobą zapisane w swej pamięci znaki tworząc z nich zdania. Wartym nadmienienia jest również fakt, iż urządzenie jest w wstanie rozpoznać używane przez użytkownika klawisze funkcyjne.

Pamiec wewnetrzna K2B3.

Urządzenie K2B3 posiada wewnętrzną pamięć niezależną w żaden sposób od komputera. W pamięci tej K2B3 może przechowywać określaną ilości znaków przez dowolnie długi czas. Liczba znaków jest zależna od wielkości pamięci zastosowanej w urządzeniu.
Przykład wielkości pamięci = ilość wciętych klawiszy
512kb = 512000 wcięniętych klawiszy = okres ok. 3 miesięcy intensywnego pisania za pomocą klawiatury ( w trybie pracy 8h w ciągu doby) Urządzenie dostępne jest z pamięcią wewnętrzną o pojemności: 2MB i 4MB

Sprzętowy Keylogger oferowany jest w dwóch wersjach ;

a) K2B3 wbudowany w klawiaturę. W tej wersji firma Logisteam używa zawsze klawiatur posiadających wszelkie atesty oraz wykazujących się zgodnością z wymogami CE. Klawiatura po wmontowaniu urządzenia w żaden fizyczny sposób nie różni się od zwykłej klawiatury bez urządzenia.
b) K2B3 jako niezależne urządzenie zewnętrze wpinane w gniazdo klawiatury w komputerze pod które podłączona będzie klawiatura. Wygląd zewnętrzny pudełko ok. 2 cm x 2 cm.

Odczytywanie zapisywanych danych w K2B3


Odczytanie zapisanych danych jest bardzo proste, potrzebny do tego jest dowolny edytor tekstu: np systemowy wordpad czy notatnik. Po wpisaniu unikatowego hasła ukazuje się menu z listą dostępnych opcji. Dane można odtworzyć na każdym komputerze nie jest wymagany akurat ten komputer, na którym była używana.

Zastosowanie urządzenia oraz jego zalety.

1. Dyskretnie przechwytuje wciśnięte klawisze: e-maile, chaty, komunikatory, adresy WWW i więcej
2. Wbudowana pamięć jest w stanie przechowywać do ponad 500,000 naciśnięć klawiszy, co odpowiada około 200 stronom tekstu
3. Do działania nie wymaga żadnego oprogramowania.
4. Nie wykrywalny przez skanery programowe.
5. Bardzo łatwa instalacja tak jak zwykłej klawiatury
6. Nie musisz instalować czy też uczyć się obsługi żadnego dodatkowego oprogramowania oszczędzasz swój cenny czas.
7. Nie korzysta z żadnych zasobów sprzętowych komputera tj. pamięci, dysku, CPU tym samym nie zwalnia pracy jak też nie wpływa stabilność twojego komputera
8. Pracuje ze wszystkimi systemami operacyjnymi na PC, ponieważ działa niezależnie od oprogramowania-działa już po włączeniu komputera, więc przechwytuje nawet hasło do BIOS'u.
9. Niemożliwy do wykrycia przez skanery do wykrywania oprogramowania monitorującego.
10. W przeciwieństwie do programów monitorujących zachowanych danych nie da się usunąć przez nieautoryzowanego użytkownika.
11. Dane są całkowicie bezpiecznie przed pozyskaniem lub zmodyfikowaniem przez sieciowego intruza.
12. Nie jest możliwa ingerencja, czy jakakolwiek modyfikacja zapisanych informacji, a dodatkowo przechowywane dane są ZASZYFROWANE

Dla kogo został stworzony K2B3 ?

Przeznaczenie Keyloggera K2B3 może być bardzo szerokie poniżej kilka przygotowaliśmy kilka przykładów .

kropka1 Rodzice dbający o bezpieczeństwo swoich dzieci - dowiesz się więcej o ich działaniach szczególnie w sieci Internet.
kropka2 Pracodawcy w firmie dla monitorowania sposobu używania komputera w pracy. (Pracownicy spędzają mniej czasu na przeglądaniu stron, chatach czy innej niezwiązanej z pracą działalnością kiedy wiedzą że są monitorowani)
kropka3 Twórcy oprogramowania - w chwili nagłej awarii systemu nie stracisz efektu swojej pracy.
kropka4 Personel bezpieczeństwa - do wykrywania nieautoryzowanego dostępu do PC, jeżeli komputer zostanie użyty po godzinach dowiesz się o tym.
kropka5 Administratorzy systemu - pomaga im w naprawach systemów po atakach oraz próbach włamań przywrócić zmienione hasła dostępu .
kropka6 Piszący ważne dokumenty - klawiatura taka pełni rolę archiwizatora wpisywanych za pomocą klawiatury danych, pomocny w odzyskaniu ważnych informacji podczas awarii podzespołów . kropka7

Pamiętaj !!!
Monitorowanie pracownika bez jego wiedzy jest zabronione !
Za jakiekolwiek niedozwolone lub nieodpowiednie użycie sprzętu K2B3 sprzedawca oraz producent nie ponosi odpowiedzialności !
keyloger
Keylogger USB
Keylogger PS/2
Klawiatura Keylogger
RadioControl
Abs Filament