Proffesional Hardware Keylogger Last Update 24.04.2008
pzycisk1 HomePage - Logisteam.pl Company Logisteam keylogger radiocontrol keylogger PS/2 Keylogger USB shop Contact przycisk9
button1 keylogger PS/2 Keylogger USB keylogger radio
bel1
Keyloggery PS/2
Podsłuchy na port PS/2
Keyloggery USB
Podsłuchy na port USB
Keyloggery w klawiaturze
Podsłuchy wbudowane w klawiature
Keyloggery Radiowe
Podsłuchy Wi-Fi
Matetriały ABS
Material modelowy ABS do drukarek 3D
Program Partnerski
Program partnerski, otrzymasz 15% prowizji.
Regulamin
Regulamin strony
 
Należy pamiętać ze używanie Keyloggera do odczytywania cudzej korespondencji, przechwytywania haseł dostępu do stron WWW , skrzynek pocztowych lub pozyskiwanie w ten sposób jakichkolwiek innych poufnych informacji , jest przestępstwem w świetle polskiego prawa (art. 267 k.k.)...
 

Valid HTML 4.0 Transitional


Chcąc jak najbardziej przybliżyć Państwu cechy Keyloggera K2B3, dołączamy krótką informacje na temat jego działania oraz niewątpliwych korzyści, jakie wypływają z jego użytkowania.Jak dziala K2B3.

Sprzetowy Keylogger K2B3 jest niewielkim urzadzeniem zewnetrznym, podlaczanym do gniazda klawiatury badz tez w nia wbudowanym. Urzadzenie to ma za zadanie zapisywac kazdorazowo wcisniety klawisz klawiatury tworzac tym samym w swej wewnetrznej pamieci kopie tekstu wstukiwanego za pomoca klawiatury. Tekst zapisywany w pamieci keyloggera jest w pelni czytelny, poniewaz keylogger K2B3 laczy ze soba zapisane w swej pamieci znaki tworzac z nich zdania. Wartym nadmienienia jest równiez fakt, iz urzadzenie jest w wstanie rozpoznac uzywane przez uzytkownika klawisze funkcyjne.

Pamiec wewnetrzna K2B3.

Urządzenie K2B3 posiada wewnętrzną pamięć niezależną w żaden sposób od komputera. W pamięci tej K2B3 może przechowywać określaną ilości znaków przez dowolnie długi czas. Liczba znaków jest zależna od wielkości pamięci zastosowanej w urządzeniu.
Przykład wielkość pamięci = ilość wciętych klawiszy
512kb = 512000 wciśniętych klawiszy = okres ok. 3 miesięcy intensywnego pisania za pomocą klawiatury ( w trybie pracy 8h w ciągu doby) Urządzenie dostępne jest z pamięcią wewnętrzną o pojemności: 2MB i 4MB

Sprzętowy Keylogger oferowany jest w dwóch wersjach ;

a) K2B3 wbudowany w klawiaturę. W tej wersji firma Logisteam używa zawsze klawiatur posiadających wszelkie atesty oraz wykazujących się zgodnością z wymogami CE. Klawiatura po wmontowaniu urządzenia w żaden fizyczny sposób nie różni się od zwykłej klawiatury bez urządzenia.
b) K2B3 jako niezależne urządzenie zewnętrze wpinane w gniazdo klawiatury w komputerze pod które podłączona będzie klawiatura. Wygląd zewnętrzny pudełko ok. 2 cm x 2 cm.

Odczytywanie zapisywanych danych w K2B3


Odczytanie zapisanych danych jest bardzo proste, potrzebny do tego jest dowolny edytor tekstu: np systemowy wordpad czy notatnik. Po wpisaniu unikatowego hasła ukazuje się menu z listą dostępnych opcji. Dane można odtworzyć na każdym komputerze nie jest wymagany akurat ten komputer, na którym była używana.

Zastosowanie urządzenia oraz jego zalety.

1. Dyskretnie przechwytuje wciśnięte klawisze: e-maile, chaty, komunikatory, adresy WWW i więcej
2. Wbudowana pamięć jest w stanie przechowywać do ponad 500,000 naciśnięć klawiszy, co odpowiada około 200 stronom tekstu
3. Do działania nie wymaga żadnego oprogramowania.
4. Nie wykrywalny przez skanery programowe.
5. Bardzo łatwa instalacja tak jak zwykłej klawiatury
6. Nie musisz instalować czy też uczyć się obsługi żadnego dodatkowego oprogramowania oszczędzasz swój cenny czas.
7. Nie korzysta z żadnych zasobów sprzętowych komputera tj. pamięci, dysku, CPU tym samym nie zwalnia pracy jak też nie wpływa stabilność twojego komputera
8. Pracuje ze wszystkimi systemami operacyjnymi na PC, ponieważ działa niezależnie od oprogramowania-działa już po włączeniu komputera, więc przechwytuje nawet hasło do BIOS'u.
9. Niemożliwy do wykrycia przez skanery do wykrywania oprogramowania monitorującego.
10. W przeciwieństwie do programów monitorujących zachowanych danych nie da się usunąć przez nieautoryzowanego użytkownika.
11. Dane są całkowicie bezpiecznie przed pozyskaniem lub zmodyfikowaniem przez sieciowego intruza.
12. Nie jest możliwa ingerencja, czy jakakolwiek modyfikacja zapisanych informacji, a dodatkowo przechowywane dane są ZASZYFROWANE

Dla kogo został stworzony K2B3 ?

Przeznaczenie Keyloggera K2B3 może być bardzo szerokie poniżej kilka przygotowaliśmy kilka przykładów .

kropka1 Rodzice dbający o bezpieczeństwo swoich dzieci - dowiesz się więcej o ich działaniach szczególnie w sieci Internet.
kropka2 Pracodawcy w firmie dla monitorowania sposobu używania komputera w pracy. (Pracownicy spędzają mniej czasu na przeglądaniu stron, chatach czy innej niezwiązanej z pracą działalnością, kiedy wiedzą, że są monitorowani)
kropka3 Twórcy oprogramowania - w chwili nagłej awarii systemu nie stracisz efektu swojej pracy.
kropka4 Personel bezpieczeństwa - do wykrywania nieautoryzowanego dostępu do PC, jeżeli komputer zostanie użyty po godzinach dowiesz się o tym.
kropka5 Administratorzy systemu - pomaga im w naprawach systemów po atakach oraz próbach włamań przywrócić zmienione hasła dostępu .
kropka6 Piszący ważne dokumenty - klawiatura taka pełni rolę archiwizatora wpisywanych za pomocą klawiatury danych, pomocny w odzyskaniu ważnych informacji podczas awarii podzespołów . kropka7

Pamiętaj !!!
Monitorowanie pracownika bez jego wiedzy jest zabronione !
Za jakiekolwiek niedozwolone lub nieodpowiednie użycie sprzętu K2B3 sprzedawca oraz producent nie ponosi odpowiedzialności !

Tu podziel się z innymi swoimi doswiadczeniami z keyloggerami.


Napisał : Loger 2010-05-20 01:16:59
Jak nasza ofiara zobaczyc cos wpietego z tylu komputera to jesli niema doswiadczenia z keyloggerami napewno sie niepozna , na tym urzadzeniu nic niepisze co to jest a wyglada jak jakis filtr co na kablu jest od klawiatury czasem. A fakt ze nadaje sie to jedynie do stacjonarnych komuterow to fakt , no bo niby kto uzywa zewnetrznej klawaitury uzywa do laptopa.

Napisał : Ster 2010-08-23 04:47:20
No tak a jak ma sie rzecz jesli chodzi o klawiatury bezprzewodowe ja mam klawiature bezprzewodowa i myszke bezprzewodowa Logitecha mam odbiornik i z tego odbiornika wychodza dwa kable do myszki i do klawiatury, bedzie to to dzialac z moja klawiatura ? I jeszcze jedno czy da sie to wmontowac do srodka mojej klawiatury , przydalo by mi sie cos takiego.

Napisał : Starek 2011-08-09 07:45:49
Ja mam w klawiaturze bezprzewodowej logitech i dziala wiec sie da , zamowilem taka i mam to wmontowanie w odbiornik ten co jest podlaczony kablem do komputera z tyłu. 2 ze ja wysylalem swoja klawiaturke i mi montowali do srodka. Niewiem jak jest z USB ja mam klawaiture z wtyczka okraglą PS/2 na koncu.

Napisał : Anatli 2015-04-11 07:56:24
Po usunięciu keyloggera sprzętowego, to jest ważne, aby zmienić wszystkie hasła, ponieważ zostało naruszone. Pomyśl o swoich kontach banków internetowych i innych usług, jeżeli dane osobowe mogą być zagrożone i kontaktowania ich do niech wiedzą, że dane mogą być skradzione. Po usunięciu keyloggera sprzętowego, może chcesz fizycznie zniszczyć urządzenie, aby zapewnić, że dane zawarte w terminie nie może zostać odzyskane. Należy jednak pamiętać, że niektóre rejestratory sprzętowe może wysłać swoje dane w tajemnicy i nie wymaga fizycznego dostępu po Urządzenie początkowo obsadzony. Alternatywnie urządzenie może być dowodem, że można użyć w ściganiu powinna być kradzież karne. Jeśli może to być przypadek, nie przechowuj urządzenia w bezpiecznym miejscu, uważając, aby uniknąć zanieczyszczenia możliwych odcisków palców i skontaktować się z lokalnym organom ścigania o pomoc.

Nick :

CAPTCHA Image Reload Image

Komentarz :

keyloger
Keylogger USB
Keylogger PS/2
Klawiatura Keylogger
RadioControl
Abs Filament


Keylogger PS/2 4 MB

CENA NETTO
113 PLN

CENA BRUTTO
137.9 PLN

Kup Teraz >>>>>


Keylogger PS/2 2MB

CENA NETTO
101.6 PLN

CENA BRUTTO
124 PLN

Kup Teraz >>>>>
RadioControl K2B3 USB O Nas Kontakt Sklep 3D Printers